Dla kogo dedykowany jest kalendarz B6 dzienny?

Święta coraz bliżej, dlatego to już ostatni dzwonek dla tych, którzy nie kupili jeszcze wszystkich prezentów. Doskonałym i niezwykle praktycznym upominkiem będzie kalendarz na nowy rok. Jaki najlepiej wybrać?

Dlaczego kalendarz?

Wydawałoby się, że kalendarz to relikt przeszłości. Przedmiot, którego nikt już nie używa. Nic bardziej mylnego. Kalendarze obecnie przeżywają odrodzenie, co przejawia się w wariantach dostępnych na rynku. Możliwości jest wiele, gdyż ich użytkownicy są bardzo zróżnicowani. Kalendarze stosują bowiem uczniowie, studenci, dziennikarze, nauczyciele, czy pracownicy administracji. Każda z grup ma inne potrzeby, dlatego oferta kalendarzy jest tak bogata. Poza tym, jest jeszcze jeden aspekt, który decyduje o popularności klasycznego organizera. Jest on niezależny od nowoczesnych technologii. Korzystając z niego nie musimy się martwić o dostęp do energii elektrycznej, sieci Wi-Fi, czy sieci komórkowej. Do kalendarza możemy zajrzeć w każdej chwili. Dodatkowo, ręczne wprowadzanie notatek poprawia naszą pamięć i koncentrację. Badania wykazały, że ten sposób pisania zwiększa aktywność kory czołowej. Dzięki temu szybciej zapamiętamy wprowadzone terminy i nie zapomnimy już o ważnych rocznicach czy urodzinach.

Kalendarz jako świąteczny prezent

O kalendarzach najwięcej myśli się zazwyczaj pod koniec roku kalendarzowego. Okres ten zbiega się także ze świętami Bożego Narodzenia. Jeśli więc nie mamy pomysłu na prezent, możemy bliskiej osobie podarować taki właśnie kalendarz. Wybór modelu może przyprawić nas o zawrót głowy, oferta sklepów internetowych jest bowiem bardzo szeroka. Oprócz klasycznych egzemplarzy, możemy trafić na personalizowane, które najlepiej oddadzą naturę danej osoby. Firmy także powinny pomyśleć o takiej formie upominku dla swoich pracowników i kontrahentów. W ten sposób łatwo bowiem zwiększyć rozpoznawalność firmy, co może przełożyć się na wzrost zamówień.

Kalendarz dzienny B6 – poręczny i praktyczny

Najwięcej problemu przy wyborze kalendarza może nam sprawić jego format. Decyzję powinniśmy uzależnić od tego, jak dużo notujemy i czy zamierzamy go mieć ciągle przy sobie. Robiąc komuś prezent na święta warto także dowiedzieć się, w jaki sposób dana osoba korzysta z kalendarza. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której nasz podarunek będzie nietrafiony. Jeśli zamierzamy dużo notować, powinniśmy postawić na kalendarze dzienne w formacie A4. Wówczas nie musimy się martwić o to, że zabraknie nam miejsca. Jeśli jednak cenimy sobie poręczność, nasze notatki są krótkie i treściwe, powinniśmy postawić na kalendarz dzienny B6. Tutaj znajdziesz przykładowy egzemplarz. Taki kalendarz będzie łatwiejszy w transporcie.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here