Dzwonek w Iphonie?

Każdy z nas ma ulubione piosenki i jingle. Ustawienie swojej ukochanej melodii jako dzwonek może zdecydowanie umilić nam wstawanie i cały dzień. Jest to o tyle ciekawe, że w telefonach z systemem operacyjnym android ustawienie swojej melodii jako dzwonek budzika lub sygnału połączenia jest o wiele łatwiejsze i bardziej intuicyjne niż w systemie operacyjnym, jaki występuje w telefonach marki Apple.

Jest to dosyć uciążliwe dlatego, że czasami chcemy zgrać swoją ulubioną piosenkę na swój telefon, a nie posiadamy laptopa z ekosystemu Apple i czynność ta jest o wiele trudniejsza. Trzeba wówczas pobrać aplikacje iTunes na laptopa i podłączyć za pomocą kabla telefon do laptopa.

Jeśli posiadasz jednak laptop marki Apple, czynność przesyłania muzyki jest o wiele łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Za pomocą połączenia bluetooth i funkcji AirDrop można to wykonać szybko i bez potrzeby podłączania telefonu do telefonu.

Jeśli mamy już swoją melodię zgraną pozostaje pytanie: Jak ustawić dzwonek w iphone?

Jest to czynność stosunkowa prosta, trzeba jedynie znać schemat. Wystarczy wejść w ustawienia i wejść w zakładkę dźwięki a tam powinniśmy już wszystko zrozumieć. Wystarczy kliknąć wybraną melodię i ustawić ją jako dzwonek. Wtedy mamy już wszystko zrobione i możemy cieszyć się naszym nowym dzwonkiem, który z pewnością umili nam dzień i uczyni nasze życie mniej ponurym.

Warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego dzwonka, ponieważ kołysanka słabo sprawdzi się jako melodia budzika. Przez to możemy zaspać do szkoły lub pracy, a to nie jest zbyt oczekiwane i mile widziane w społeczeństwie. Oczywiście warto być wyspanym i niespóźnionym.
Czasami jest to kluczowe, by utrzymać się na studiach lub w pracy.

Wesoła melodia na początek dnia zdecydowanie umili nam wyzwania, jakie czekają na nas z biegiem tygodnia. Polecane są krótkie i durowe melodie, które obudzą nas skutecznie i nie sprawią, że chęć snu okaże się silniejsza.

Oczywiście przeciwnicy produktów marki Apple będą uważali, że na telefonach opartych na systemie operacyjnym Android dużo łatwiej ustawić dzwonek. Czy jest to jedyny argument, by nie wybrać Iphona?
Zwolennicy Androida uważają, że jest to system bardziej otwarty, przez to oferuje o wiele większe możliwości.
Zwolennicy Iphonów uważają, że ich system jest o wiele bardziej stabilny i intuicyjny.

Oczywiste jest, że obie strony sporu mają trochę racji. Jednakże aktualnie telefony działają tak dobrze i na tyle stabilnie, że jest to jedynie kwestia naszych prywatnych upodobań, i ceny, jaką chcemy zapłacić za dane urządzenie.

anianotuje.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here