modna bluzka
Planując garderobę powinniśmy trzymać się określonych zasad. Najważniejsze jest tu indywidualne podejście. Tylko wtedy uzyskamy zadowalający efekt końcowy. Priorytetem musi być podkreślenie atutów urody. Jednak nie zawsze jest to intuicyjne i zgodne z naszym gustem. Z tego powodu warto skupić się na przeprowadzeniu dokładnej analizy kolorystycznej. Nie ogranicza nas to zbyt mocno.

Modna bluzka może być również idealnie dostosowana do naszych potrzeb

Istotne jest tu jedynie, aby dostrzegać drobne różnice. Na samym początku powinniśmy skupić się na określeniu jakie cechy dominują w naszej urodzie. Największą rolę odgrywają tu oczy oraz włosy. Ich barwa zazwyczaj może nas nakierować na konkretne typy kolorystyczne. Jednak niezwykle ważna okazuje się również skóra. Tu głównym podziałem jest rozgraniczenie ciepłych i chłodnych tonacji. Możemy to zazwyczaj bardzo łatwo zaobserwować porównując jak wyglądamy w różnych kolorach. Jednak równie dobrą wskazówką będą kosmetyki.
Przy prawidłowym dopasowaniu podkładu bierzemy pod uwagę pigmentację. Nie ma produktów uniwersalnych. Z tego powodu należy przyjrzeć się po jakie odcienie sięgamy. Lekko różowe zabarwienie może pokazać, że mamy ciepły typ urody. Wychodząc od tego jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę pozostałe cechy i dokładnie określić konkretną porę roku. Oczywiście istnieją również rodzaje pośrednie. Należy wziąć to pod uwagę. W ten sposób odkryjemy zasady, które będą sprawdzały się u nas najlepiej. Dotyczy to kolorystyki całej garderoby.
bluzka
Warto bazować na gotowych paletach barw. Dzięki temu znacznie lepiej poradzimy sobie z wyszukiwaniem idealnych rzeczy. Pomoże nam to również robić znacznie bardziej przemyślane zakupy i wpłynie to na ogólny wygląd. Innym plusem takiego sposobu kompletowania garderoby jest spójność. Cała szafa będzie idealnie do dopasowana. Dzięki temu będziemy mieć możliwość mieszania ze sobą rzeczy w niemal dowolny sposób. Nawet przy niewielkiej ilości rzeczy zyskamy wiele wariantów całych stylizacji. Unikniemy również trudności z dobraniem do siebie elementów stroju. Znacznie ułatwi nam to codzienne funkcjonowanie.

Jednak warto mieć również ubrania bazowe, które są bardzo neutralne

W tej roli zazwyczaj najlepiej sprawdzają się spodnie. Możemy pozwolić sobie nawet na niewielkie odstępstwa od palety kolorystycznej najlepszej w naszym przypadku. Bardziej oddalone od twarzy elementy nie mają, aż tak dużego wpływu na nasz wygląd. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w klasyczne czarne rurki lub cygaretki. Dadzą nam możliwość tworzenia codziennych stylizacji, ale równie dobrze sprawdzą się w bardziej eleganckich stylizacjach. Mogą stanowić idealne dopełnienie bardziej wzorzystych koszul i bluzek. Innym wariantem jest jeans.
Szczególnie dobrze sprawdzi się klasyczny granatowy. Z czasem możemy stopniowo zaopatrywać się w kolejne modele w zależności od naszych potrzeb i upodobań. W tak uniwersalne i często wykorzystywane ciuchy możemy bez obaw zainwestować pieniądze. Znajdziemy w ten sposób produkty wysokiej jakości, które będą wyglądać doskonale nawet po kilku latach użytkowania. Ogromną rolę w całej stylizacji odgrywają również dodatki. Szczególnie biżuteria ma wpływ na nasz ogólny wygląd. Elementy znajdujące się blisko twarzy muszą być idealnie dopasowane do odcienia skóry. Z tego powodu konieczne jest ograniczenie się do złota lub srebra.
biała bluzka
Niewiele osób może pozwolić sobie na oba warianty. W takich przypadkach możemy mówić o neutralnych typach urody. Jednak warto podjąć decyzję odnośnie kolorystyki biżuterii. Ułatwi nam to również łączenie jej ze sobą i dobieranie do innych metalowych elementów garderoby. Warto dbać w tej kwestii o spójność. Kolejnym aspektem wybierania ubrań są kroje. Modna bluzka może pasować na każdą figurę. Jednak istotne jest tu dostrzeganie niewielkich różnic. Często nawet inne umiejscowienie przeszyć wiele zmienia. Z tego powodu warto dokładnie określić w jakich fasonach wyglądamy najlepiej.
Konieczna przy tym jest analiza figury. Dąży się do wyrównania ogólnych proporcji ciała. Oznacza to, że biodra i ramiona powinny mieć zbliżoną szerokość. Dzięki temu będziemy prezentować się doskonale. Równocześnie niezbędne jest podkreślenie talii. W ten sposób znacznie wyszczuplimy sylwetkę i sprawimy, że będzie bardziej smukła. Przy okazji warto skupić się także na wydłużeniu nóg. W tym celu możemy zakładać buty na obcasie. Jednak równie dobrze sprawdzi się odpowiednie dobranie długości nogawek. Podobną zasadę należy stosować przy sukienkach oraz spódnicach.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here