Trudny wybór nawigacji.

Wielu kierowców w dzisiejszych czasach nie posługuje się już standardowymi, papierowymi mapami. Część z nich po prostu trasę zna na pamięć, część jeździ na tak zwanego czuja, a jeszcze inna część nadal zastanawia się jaką nawigację kupić.Wielu kierowców w dzisiejszych czasach nie posługuje się już standardowymi, papierowymi mapami. Część z nich po prostu trasę zna na pamięć, część jeździ na tak zwanego czuja, a jeszcze inna część nadal zastanawia się jaką nawigację kupić. Jest to pytanie naprawdę trudne, zważywszy chociażby na to, jak wiele producentów oferuje obecnie swoje sprzęty służące do nawigacji.

Tak więc pytanie „jaką nawigację kupić” nie jest takie proste jak by się mogło wydawać. Pomijając już fakt, że na rynku jest naprawdę mnóstwo sprzętu, o przeróżnych parametrach, typu wielkość wyświetlacza system operacyjny czy ergonomiczna obudowa. Do pytania jaką nawigację wybrać należy również dodać dodatkowe pytanie: jaką mapę wybrać. Dokładnie tak, obecnie możemy spotkać się z naprawdę duża ilością map oferowanych przez niezależnych producentów. Mapy te są często darmowe ale w większej części są to płatne mapy, które niestety równie często są słabszej „jakości” niż te darmowe mapy.

Pytanie jaką nawigację kupić nie męczy osób, które posiadają telefony z wbudowanym odbiornikiem GPS. Przykładowo telefony z systemem operacyjnym Android wyposażone są w mapy Google Maps, które są w zupełności darmowe i wymagają jedynie dostępu do internetu, nie jest potrzebne nawet rootowanie androida. Jeśli jednak byłaby taka konieczność to przeczytaj poradnik krok po kroku jak zrootować telefon z Androidem.

englishmyway.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here