chemia gospodarcza

Polskie produkty są cenione nie tylko w kraju, ale i za granicą. Firma VOIGT, powstała na początku lat 90 ubiegłego stulecia, nieustannie rozwija swoje kompetencje, wprowadzając na rynek środki czystości, niezbędne w instytucjach sektora HoReCa, a także dla klientów indywidualnych. Profesjonalne środki czystości mogą być ekologiczne i skuteczne, czego dowodzi wieloletnia praca nad składem produktów. VOIGT jest przedsiębiorstwie, w którym nacisk kładziony jest na względy praktyczne i estetyczne, dlatego wszystkie produkty posiadają wygodne dozowanie, dokładnie ujęte proporcje stosowania w celu efektywnego sprzątania oraz biodegradowalne opakowania, zapewniające zgodność z ekologicznymi trendami.

Skuteczne produkty marki VOIGT

W ofercie, ujętej w postaci serii Profiline, dedykowanej szeroko pojętemu, profesjonalnemu utrzymaniu czystości w instytucjach oraz serii Horecaline, przeznaczonej do specjalistycznego czyszczenia w placówkach gastronomicznych i hotelarskich znajdują się produkty, których technologia zapewnia najwyższą skuteczność. Dostępne w atrakcyjnych cenach oraz ekonomicznych, wygodnych w użyciu opakowaniach produkty stanowią zróżnicowaną bazę środków, wyróżniających się znakomitymi właściwościami. Skuteczna chemia gospodarcza marki VOIGT w postaci preparatów do kompleksowego sprzątania powierzchni użytkowych sklasyfikowana została w etykiety, informujące za pomocą barw o przeznaczeniu danego środka. Każdy typ produktu posiada swoją kategorie kolorystyczną. Dla serii Profiline kolor pomarańczowy oznacza środki do mycia podłóg, natomiast czerwony preparaty do czyszczenia sanitariatów. Wysoce skuteczne środki chemiczne marki VOIGT znakomicie sprawdzają się w codziennym oraz gruntownym sprzątaniu, ograniczając wkład pracy w osiągnięcie znakomitego efektu.

Nowoczesne technologie w produktach marki VOIGT

Profesjonalna chemia gospodarcza VOIGT to skuteczne preparaty, w których zastosowanie znalazły nowoczesne systemy, wpływające na efektywność i szybkość utrzymania czystości oraz chroniące powłokę powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi. Technologia Anti-Fog doskonale sprawdza się na powierzchniach gładkich, w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Zapewnia eliminację osadzania się pary wodnej. Technologia Anti-Fingerprint dedykowana jest do pomieszczeń biurowych. Formuła preparatów zapobiega powstawaniu śladów dłoni na urządzeniach biurowych. Dzięki nanotechnologii na powierzchniach tworzy się hydrofobowa powłoka, zapewniająca utworzenie się warstwy ochronnej, zapewniającej swobodne spływanie wody po powierzchni. Z kolei Anti-Stone jest pomocna w sprzątaniu armatury łazienkowej, zapewniając eliminację osadzania się nalotów wapniowych. Technologia aktywnego tlenu pozwala łatwiej usunąć brud. Profesjonalna chemia gospodarcza VOIGT to produkty, które łączą skuteczność działania z rozwiązaniami ekologicznymi. Opakowania są produkowane z dbałością o środowisko oraz rzadką konieczność uzupełniania zapasów. Wydajne i posiadające certyfikaty, dopuszczające produkty VOIGT do użytku stanowią znakomity wybór wśród konkurencyjnych marek. Ceny produktów VOIGT są dodatkową zaletą produktów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here