fajne ciuchy męskie

Kupując ubrania powinniśmy zawsze dążyć do jak najlepszego podkreślenia swojej sylwetki. Da nam to ogromne możliwości zatuszowania wszelkich wad i odwrócenia od nich uwagi. Jednak najważniejsze jest, aby opierać się na dokładnej analizie sylwetki. Fajne ciuchy możemy znaleźć w każdym z krojów. Istotne jest jedynie, aby świadomie je dobierać do indywidualnych potrzeb. Da nam to najlepsze rezultaty. Na samym początku musimy określić nasze podstawowe wymiary.

Pod uwagę bierzemy tu szerokości bioder, ramion oraz talii

Daje nam to pełen wgląd w ogólny kształt sylwetki. Porównując je ze sobą możemy przyporządkować się do konkretnego typu. Gruszki będą mieć znacznie poszerzoną dolną partię ciała przy wąskiej górze. Dysproporcje mogą być jednak nawet dość subtelne. Z tego powodu warto bazować na pomiarach. Odwrotna sytuacja występuje przy typie chłopięcym. Tu możemy dostrzec przewagę ramion. Zazwyczaj towarzyszy to szczupłej budowie ciała. Jednak nie jest to kryterium konieczne. Sylwetka jabłka charakteryzuje się szeroką talią.

Wcięcie może być niedostrzegalne. Za najbardziej klasyczną i idealną uznawana jest klepsydra. To właśnie do niej dążymy dopasowując ubrania. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy zwężać lub poszerzać poszczególne obszary. Przy biodrach możemy posłużyć się spódnicami. Odpowiednio skrojone i dopasowane dają nam możliwość modelowania ciała. W celu zaakcentowania dolnej części ciała możemy sięgnąć po obcisłe ubrania. Sprawdzi się to w każdym przypadku. Jednak uwagę musimy zwrócić na przeszycia oraz dodatkowe elementy.

slep z ubraniami

Przy ich pomocy będziemy wpływać na wizualny wygląd bioder

Odpowiednio rozmieszczone kolory mogą nam pomóc w wyszczupleniu. Używa się w tym celu kontrastów. Najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest połączenie bieli i czerni. Jednak możliwości jest znacznie więcej. Zazwyczaj łączy się to z pionowymi przeszyciami tworzącymi w odpowiednich miejscach lekkie zaokrąglenia. Możemy również poszerzyć biodra. Dobrym pomysłem będzie wykorzystywanie baskinek. Należy jednak dbać, aby znajdowały się na prawidłowej wysokości.

Należy dobierać to indywidualnie. Zbyt wysokie mogą poszerzać nam talię. Inna opcja to bardzo rozkloszowane modele lub spódnice wykorzystujące falbanki. Sprawdzą się na większe wyjścia oraz na co dzień. Istotne jest jedynie, aby zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Od tego zależy charakter całego produktu. W typowo biurowych strojach należy postawić na obcisłe kroje. Jednak każdy rodzaj sylwetki znajdzie odpowiedni dla siebie wariant. Kolejna kwestia to oczywiście ramiona. Tu mamy ogromne możliwości.

Jednak może to być początkowo dość skomplikowane. Z tego powodu powinniśmy przymierzać różnorodne ubrania i porównywać jaki efekt dają. Na tej podstawie nauczymy się dostrzegać różnice, które najbardziej wpływają na ogólny wygląd sylwetki. Możemy wykorzystywać tu dekolty. W zależności od głębokości i kształtu będą pasować do różnorodnych figur. W celu wyszczuplenia i wysmuklenia możemy zdecydować się na nieco głębsze, ale równocześnie pociągłe warianty.

Dobrym pomysłem będzie również koszulka wykrojona w literę V. Bardziej zabudowane dekolty zazwyczaj poszerzają. Szczególnie jeśli zakrywają dość duży biust. Z tego powodu sprawdzą się przy powiększaniu. Idealną opcją na zimę są lekkie golfy lub mocniej zakryte ubrania. W dalszej kolejności możemy wykorzystywać ramiączka. Jednak jest to wariant typowo letni. W zależności od ich szerokości będziemy zmieniać wizualny wygląd ramion.

fajne ciuchy

Cienkie będą poszerzać, zaś szersze wyszczuplać. Warto mieć to na uwadze w trakcie dobierania sukienek i topów. Inną opcją na zwrócenie uwagi na górną część sylwetki jest wykorzystywanie biżuterii. Duże i błyszczące modele będą zwracać na siebie uwagę. Szczególnie jeśli wyróżnią się na tle stonowanej stylizacji. W takim przypadku możemy znacznie poszerzyć ramiona. Warto świadomie z tego korzystać. Cienkie łańcuszki i subtelne wisiorki będą idealne jeśli chcemy wyszczuplić ten obszar. Jednaka w każdym przypadku niezbędne jest akcentowanie talii.

Warto podkreślać ją nawet jeśli mamy wyraźne wcięcie. Nada to znacznie lepszych proporcji całej sylwetce i sprawi, że będzie smuklejsza. Możemy sięgnąć tu po koszule, bluzki i marynarki, które są odpowiednio skrojone. Jednak równie dobry efekt możemy uzyskać wykorzystując paski. Ich grubość powinna być dobrana do aktualnej stylizacji. Nawet dość obszerne rzeczy mogą prezentować się dobrze jeśli je zepniemy. Da nam to również możliwość dopasowania płaszczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here