Zabieg przeszczepu włosów

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym, który ma za zadanie przesunąć mieszki włosowe z jednej części ciała do drugiej tzw. łysiejącej. Technikę takową stosuje się w leczeniu łysienia typu androgenowego. W takiej minimalnie inwazyjnej procedurze przeszczep zawierający mieszki włosowe jest przeszczepiany na łysiejącą skórę głowy. Przeszczepy włosów można także wykonać w celu przywrócenia rzęs, brwi lub włosów na brodzie, a także do kilku innych miejsc.

Przeszczepy włosów ceny

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje przeszczep włosów, lecz warto najpierw przeczytać jak przebiega sam zabieg. Przeszczep włosów różni się od przeszczepu skóry takim faktem, że przeszczepy zawierają praktycznie cały naskórek oraz skórę właściwą mieszków włosowych. Włosy naturalne rosną w grupie od dwóch do czterech włosów, a obecne techniki mają sposobność do zbierania i przeszczepiania jednostek mieszkowych włosów do ich naturalnych grup. Takowy sposób pozwala na nowoczesne przeszczepianie włosów pokazując ich naturalny wygląd i naśladują one pierwotną strukturę włosów. Włosy dawców można zebrać na dwa różne sposoby: przez zebranie pasków oraz ekstrakcję jednostek pęcherzykowych.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Przeszczep włosów cena to często wpisywane zagadnienie i zależy ona od wielu czynników. Zależy przede wszystkim od metody, którą jest wykonywany zabieg przeszczepu włosów. Przeszczepy włosów ceny nie są wygórowane, a z efektu zabiegu będzie się czuło zadowolenie przez długi okres. W przypadku bardziej inwazyjnych i często nieskutecznych metod jak np. FUT, ceny są niższe niż jeśli mowa o technikach wykorzystywanych przez kliniki, czyli FUE, która wykorzystuje specjalne rozwiązania. Przeszczep włosów cena jest względnie niska i zależy także od ilości przeszczepianych włosów, a także powierzchni. Warto upewnić się ile będzie kosztować zabieg, dlatego trzeba iść przede wszystkim na indywidualną konsultację. Często jednak wystarczy sama rozmowa telefoniczna, bądź kontakt za pomocą maila. Proces planowania zabiegu przeszczepu włosów, a także sam zabieg nie jest proste, na szczęście klinika składa się z profesjonalnych lekarzy oraz fachowej obsługi, która stawia na rzetelność oraz zadowolenie klienta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here