manekin

Dzięki powstaniu manekinów, powstało wiele portretów. Nikt przecież nie chciałby stać nieruchomo przez tyle godzin. Dzięki nim, malarz nie potrzebował żywego modela na którym się wzorował. Obecnie, manekiny wykorzystuje się głównie do przedstawiania ubrań, lecz wyróżniamy ich kilka rodzai. Jednym z nich jest głowa manekina. Do czego służy?

Co najlepiej zaprezentuje się na głowie manekina?

Każdy rodzaj manekina, został stworzony aby ułatwić przedstawianie danego rodzaju produktów lub osób. Możemy spotkać się między innymi z manekinami całopostaciowymi męskimi oraz damskimi, manekinami torsu, stóp i dłoni oraz manekiny głowy, o których postaramy się powiedzieć coś więcej. Ich skala pozwala na świetne przedstawienie akcesoriów na głowę lub twarz. Mogą to być kapelusze, opaski, okulary przeciwsłoneczne, narciarskie gogle, kolczyki do nosa, wargi czy brwi. Możliwości jest naprawdę wiele. Manekin głowy, pozwala na wygodne przymierzenie danego produktu, bez konieczności dalekiego sięgania. Świetnie nada się również do prezentacji biżuterii, takiej jak naszyjniki, korale oraz kolczyki do uszu. Głowa manekina najczęściej posiada również część dekoltu, dzięki czemu możemy ułożyć na nim biżuterię w naprawdę zjawiskowy sposób.

Rodzaje głowy manekina: abstrakcyjny i realistyczny

W zależności od potrzeb, możemy zainwestować w dwa rodzaje manekinów głowy. Pierwszy – abstrakcyjny, charakteryzuje się brakiem wyraźnych rysów twarzy oraz wydłużoną szyją. Nadaje się świetnie do prezentacji oryginalnych i nowoczesnych produktów. Brak wyrazu twarzy pozwala zwrócić uwagę jedynie na to co chcemy zaprezentować. Realistyczna głowa manekina, może odnaleźć swoje miejsce na przykład w sklepach z akcesoriami dla dzieci. Posiada naturalne rysy twarzy, dzięki czemu nie wzbudzi u nich poczucia niepokoju. Oba rodzaje tych manekinów znajdziemy na stronie https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-ekspozytory-glowy.84. Jeśli chcesz zaprezentować swój produkt jak najlepiej, warto zainwestować w głowę manekina.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here