markowe sukienki

Gdybyś tylko zarabiała miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy złotych i mogła z nimi robić to, co ci się tylko żywnie podoba, najprawdopodobniej średnio co kilka dni odwiedzałabyś najmodniejsze i najsłynniejsze butiki. Nie ograniczałabyś się wcale do robienia zakupów wyłącznie we własnym kraju. Specjalnie wylatywałabyś do innych części Europy, aby tylko móc odwiedzić butiki słynnych projektantów i sięgnąć po ich najnowsze markowe sukienki, buty i dodatki.

Jako że jednak to wszystko wciąż pozostaje wyłącznie w sferze twoich marzeń, póki co musisz zadowalać się zwykłymi i przeciętnymi ubraniami. Nie kupujesz ich zresztą zbyt często. Dopiero gdy naprawdę czegoś potrzebujesz, odwiedzasz galerie handlowe. Występujące w nich ciuchy nie są wcale takie tanie. Płacisz za nie kilkaset złotych, przy czym wcale nie uzyskujesz w tej cenie wysokiej jakości czy niesamowitego designu.

Chciałabyś wreszcie móc sobie pozwolić na zakup czegoś naprawdę markowego – trwałego, porządnego, wykonanego z takiego materiału, który nie skurczy się i nie rozciągnie już po kilku praniach. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz ten cel osiągnąć. Bo nawet te markowe ubrania nie muszą być okrutnie drogie – o ile wiesz tylko, gdzie powinnaś ich szukać i nie starasz się ich kupować w tych najsłynniejszych butikach i galeriach mody.

czerwona sukienka

Sposób nr 1 – odzież używana

Być może nigdy wcześniej nie kupowałaś odzieży używanej. Uznawałaś ją za gorszą, kiepsko wykonaną i nieestetyczną. Nie chciałaś zakładać na siebie ubrań „po kimś”, nie wiedząc, kto tak naprawdę wcześniej je nosił. Zawsze sięgałaś po nowe bluzeczki i sukienki, płaciłaś za nie grube pieniądze, a po paru miesiącach musiałaś wyrzucać je do kosza lub oddawać, bo traciły one swój pierwotny dobry wygląd. Zmień swoje nastawienie.

Przekonaj się, że odzież używana może być równie świetna, a nawet lepsza od tej zupełnie nowej. Zamiast po raz kolejny decydować się na robienie zakupów w modnych galeriach, tym razem zajrzyj do lumpeksów. Na pewno znajdziesz takie sklepy w swojej okolicy. W dużych miastach jest ich całe mnóstwo, dlatego na każdym kroku możesz się na nie natknąć i od razu do nich zajrzeć, aby zapoznać się z ich bogatym asortymentem.

A jest tutaj w czym wybierać! Jeśli tylko poświęcisz nieco więcej czasu na przejrzenie wszystkich wieszaków i półek, będziesz mogła natknąć się wśród nich na prawdziwe markowe sukienki. A ile za nie zapłacisz? Maksymalnie kilkadziesiąt złotych! W tej śmiesznie niskiej cenie uzyskasz rzecz wyjątkową, wykonaną przez projektanta, którego od dawna doceniasz za jego styl.

Sposób nr 2 – zakupy przez Internet

Jeśli jednak mimo wszystko nie potrafisz się przekonać do kupowania i noszenia odzieży używanej, zawsze możesz poszukać tej zupełnie nowej w Internecie. Najprawdopodobniej wielokrotnie korzystałaś już zakupów online. Są one szybkie i wygodne, a przy tym bardzo ekonomiczne. Sklepy internetowe zawsze zaproponują ci korzystniejsze ceny wyrobów od sklepów stacjonarnych.

Dzięki temu, że nie muszą wynajmować bądź kupować gigantycznych hal i nie muszą składować swoich artykułów w magazynach, oszczędzają swoje pieniądze i tym samym obniżają bezustannie ceny wszystkich produktów. Koniecznie zainteresuj się taką formą robienia zakupów. Sprawdź, czy przypadkiem podobające ci się markowe sukienki nie są dostępne w niektórych wirtualnych marketach. Jeśli tam je znajdziesz, pozytywnie zaskoczysz się ich ceną. Może się okazać, że będzie ona nawet dwukrotnie niższa od tej standardowej. To się po prostu opłaca!

markowa sukienki

Sposób nr 3 – polowanie na okazje

W ostatnim czasie mieszkańcy całego świat wpadli w szał zakupów. Była to zasługa tzw. „black friday” – wyjątkowego dnia, podczas którego niemalże wszystkie sklepy, także i te odzieżowe, zdecydowały się przecenić swoje artykuły. Promocje osiągały zawrotne efekty! Markowe sukienki kosztowały mniej niż pięćdziesiąt złotych, a dżinsy najsłynniejszej w Polsce firmy można było uzyskać z rabatem wynoszącym do 70%! Jeśli przegapiłaś ten dzień zakupów, nie strać innych okazji na zdobycie markowych rzeczy w niskich cenach.

Zainteresuj się promocjami. Dołącz do klubów swoich ulubionych marek i zapisz się do ich newsletterów, aby na bieżąco zdobywać informacje o wszelkiego rodzaju korzystnych okazjach. Jeśli masz zamiar kupić sukienkę, która normalnie kosztuje kilkaset złotych, poczekaj na okres wyprzedaży, zwykle rozpoczynający się pod koniec zimy i przy zakończeniu sezonu letniego. Możesz też postarać się o zdobycie karty stałego klienta. Dzięki niej zawsze uzyskasz jakiś rabat na swoje zakupy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here