Warto wybrać najlepszą lampę do hybrydy
fot. Pixabay.com

Jeśli zamierzasz rozpocząć swoją przygodę z malowaniem paznokci hybrydą i właśnie rozważasz zakup lampy do hybrydy, koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Warto wiedzieć, czym kierować się, wybierając lampę tak, aby spełniła ona najważniejsze oczekiwania. Jaka więc jest idealna lampa do hybrydy? Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj też: https://www.gmrecords.pl/najlepsza-lampa-do-hybryd-czym-kierowac-sie-przy-zakupie/

Rodzaje lamp do wykonania hybrydy

Lampy do samodzielnego zrobienia hybrydy są dziś powszechnie dostępne i nie ma problemu z ich zakupem, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warto jednak poznać najważniejsze parametry sprzętu oraz zainwestować w taki, który posłuży nam na lata. Dziś istnieją dwa rodzaje lamp, oba bardzo popularne. Pierwsza z nich to lampa UV. Utwardza ona zarówno lakiery żelowe, jak i hybrydowe. Na rynku dostępne są lampy o różnym natężeniu światła – 8 W, 18 W i 36 W. Lepiej wybrać tę o większej mocy, która zdecydowanie lepiej utwardzi nakładany przez nas lakier.

Innym popularnym rozwiązaniem są lampy ledowe. Dziś są dostępnym dla wszystkich rozwiązaniem, choć jeszcze do niedawna korzystały z nich głównie kosmetyczki. Warto wybrać lampę ledową o mocy ponad 24 W. Te o mniejszym natężeniu światła nie utwardzają zbyt dobrze lakierów, nie warto więc w nie inwestować. Poza tym w przypadku tych lamp niewątpliwą zaletą jest czas. Wystarczy 30 sekund, aby idealnie utwardzić lakier i nie obawiać się, że się zniszczy lub zmarszczy.

Na co zwrócić uwagę, kupując lampę do hybrydy?

Jeśli już zdecydujemy, jaką lampę wybieramy – LED czy UV, czas zastanowić się również nad innymi jej parametrami. Dobrze wziąć pod uwagę rozmiar i kształt lampy. Dziś są one produkowane w naprawdę kompaktowych formach, nie warto więc inwestować w duży sprzęt, który zajmie sporo miejsca i będzie niewygodny w użyciu.

Warto również wiedzieć o tym, że na rynku dostępne są takie lampy UV, w których istnieje możliwość wymiany żarówek. To zdecydowanie przedłuża ich żywotność, jednak powoduje, że czas wykonywania manicure hybrydowego jest dłuższy. Lepiej więc zainwestować w lampy nowocześniejsze, których żarówki są bardziej trwałe i sprawią się przez lata. A jednocześnie zapewnią nam komfort wykonywania manicure, ponieważ czas utwardzania paznokci jest znacznie szybszy. Pamiętaj, że dobra lampa nie musi być droga. Ważne, abyś zwróciła uwagę na parametry, które będą decydować o komforcie jej użytkowania.

Zobacz też: http://radiobc.pl/do-czego-wykorzystac-olejek-rycynowy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here