welon

Welon jest nierozłącznym elementem każdej panny młodej. Niemalże każda kobieta nie wyobraża sobie bez niego swojego ślubu. Jaki powinien być idealny welon? Ma być długi czy krótki? Czy lepiej jest zastąpić go wiankiem? To jaką formę ozdoby do głowy wybierzesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od Twojej wizji wesela.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/welon/

Zacznijmy od początku

Najlepiej dobranie welonu należy zacząć wówczas gdy będziemy miały wybraną suknię ślubną. Pozwoli to na lepsze sprecyzowanie i dobranie odpowiedniego welonu. W wyborze należy kierować się także sylwetką i typem urody jaki posiadamy. Jak widać składa się to z wielu czynników.

Welon dobrany pod charakter ślubu i wesela

Jeśli zdecydujesz się wraz ze swoim ukochanym na wesele w stylu boho. To możesz postawić wówczas na naturalność. W grę wchodzi wtedy delikatna biżuteria. Jeżeli natomiast Twoje wesele będzie w stylu glamour zmienia się to zupełnie w inną bajkę. Znaczna większość kobiet decyduje się na taki welon, który podkreśla klimat przyjęcia całego przyjęcia weselnego. Sprawia to, że panna młoda wygląda niezwykle czarująco tego wieczora.

Jak wybrać welon pod względem koloru?

Według zasad savoir-vivre welon nie powinien odbiegać kolorystycznie pod żadnym względem od Twojej sukni ślubnej. Dla przykładu jeśli zdecydowałaś się na kreację w kolorze śnieżnobiałym, to pod żadnym pozorem welon nie może być np. w kolorze kości słoniowej.

Dobre rady

Dobrym sposobem na zakrycie swoich niedoskonałości podczas ślubu jest wybranie odpowiedniej długości welonu. Jeśli masz szerokie ramiona Twój welon powinien sięgać za ramiona, aby je zakryć. Jeżeli masz np. szerokie biodra, to powinnaś zdecydować się na welon taki, który sięga piersi lub nawet dłuższy. Natomiast jeśli nie jesteś zbyt wysokiego wzrostu, nie powinnaś upinać welonu pod fryzurą ślubną. Jeśli upniesz go nad nią optycznie będziesz wydawała się wyższa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here