szczyrk impreza

Szczyrk to miasteczko lubiane przez turystów z całej Polski. Większość z nich przyjeżdża tu w celu uprawiania sportów zimowych. Niemniej część osób odwiedza je również ze względu na organizowane imprezy okolicznościowe. Dlaczego właśnie tutaj warto przygotować imprezę urodzinową, imieninową lub ważną rocznicę?

Malownicze miasto na południu Polski

Szczyrk to miasto, w którym nie można się nudzić. Góruje nad nim Skrzyczne, na które można wyjechać wyciągiem. Istnieje też możliwość samodzielnego wyjścia na szczyt. Zresztą nie samym Skrzycznem Szczyrk żyje. W bliskim sąsiedztwie tej miejscowości znajdują się również inne, popularne góry. Wystarczą maksymalnie 2 godziny marszu, aby z centrum miejscowości dotrzeć do Klimczoka i znajdującego się tam schroniska.

Zresztą w samym Szczyrku znajduje się mnóstwo atrakcji, które corocznie przyciągają mnóstwo gości. Hotel Skalite to obiekt, w którym znajduje się np. Centrum SPA & Wellness, w którym można wypocząć, zrelaksować się i odnowić swoje ciało za pomocą wielu różnych zabiegów ujędrniających i regenerujących.

Powody, dla których warto zorganizować imprezę okolicznościową w Szczyrku

Jakie są jeszcze powody, dla których warto odwiedzić Szczyrk?

  1. Tutaj wszędzie jest blisko. Jeśli marzy się nam organizacja imprez okolicznościowych, w trakcie których możemy zwiedzić najpopularniejsze i najbardziej malownicze atrakcje w ciągu jednego dnia, to Szczyrk nadaje się do tego idealnie.
  2. Stąd można dojechać wszędzie. W bliskim sąsiedztwie miasta znajdują się Bielsko-Biała oraz Żywiec. Szczyrk będzie idealnym punktem wypadowym do sąsiednich miast, miasteczek oraz wielu innych atrakcji.
  3. Tutejsze restauracje mają ogromne doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych. Wiele par organizuje właśnie tutaj swoje wesele, które – na życzenie gości – może odbywać się według góralskich zwyczajów.
  4. W Szczyrku łatwo zorganizować wszechstronne zaplecze gastronomiczne. Znajduje się tu mnóstwo restauracji i kawiarni, które przyrządzą potrawy w praktycznie każdym stylu kulinarnym.

Warto też dodać, że Szczyrk jest miastem dość dobrze skomunikowanym z otoczeniem. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się kilka dróg, łączących ze sobą największe okoliczne miasta. To także raj dla miłośników zieleni. W mieście znajduje się mnóstwo szlaków pieszych oraz rowerowych, dzięki którym można wejść w interakcję z tutejszą przyrodą.

Jeśli zatem ktoś chciałby zorganizować imprezę okolicznościową w malowniczym, dobrze zlokalizowanym miejscu, to Szczyrk jest do tego idealny – https://hotelskalite.pl/organizacja-imprez-okolicznosciowych-szczyrk.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here